

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінні красиві Szpak 2153
Світильники 2163 фірми Szpak (Польща) виготовлені з металу , обрамлені натуральним деревом , Колір каркасу коричневий з декором флористики темно зеленого кольору .
Плафони 2163 виготовлені з якісного скла.
Світильники 2163 ідеально підходять для дерев"яних приміщень ,в стилі класика, кантрі, етно.
Дивіться варіанти плафонів, фото .
Придбайте якісні настінні бра та світильники в нашому інтернет магазині за посиланням elitsvitlo.сom.ua.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал, натуральне дерево |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий, Бежевий, Зелений |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квітка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 300 мм |
- Ціна: 1 255 ₴
- В наявності
- Код: 2153
Бра настінні красиві Szpak Marianna 2153
1 255 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


