


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова Szpak 2125 золото
Люстра стельова Szpak 2125 золото ,8 мі ріжкова виконана в стилі лофт , мінімалізм.
Ідеально підходить для освітлення невисоких приміщень.
Лампочки в подарунок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Овал |
| Датчик руху | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 см |
| Ширина | 350 см |
| Висота | 120 см |
- Ціна: 2 900 ₴
- В наявності
- Код: 2125
Люстра стельова Szpak 2125 золото
2 900 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


