
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра Hesmo 87801 настінні з абажуром
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Ампір |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза, Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 3 800 ₴
- В наявності
- Код: 87801
Бра Hesmo 87801 настінні з абажуром
3 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


