




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий LIS Lighting 1592 модерн
Стильний світильник з круглими плафонами, незвичайної подовженої форми гармонійно виглядатиме в кімнаті з низькими стелями.
Матеріал плафона - скло, колір білий матовий.
Каркас (сірий) із металу + дерево, пофарбоване в синій колір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | G4 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Синій |
| Колір арматури (підстави) | Синій, Сірий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1450 см |
| Діаметр | 280 см |
| Висота | 270 см |
| Вага | 2000 г |
- Ціна: 3 270 ₴
- В наявності
- Код: 1592
Світильник стельовий LIS Lighting 1592 модерн Польща
3 270 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




