

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова Lis Net 0353
Галогенні лампи дозволяють створювати розсіяне, м'яке, гарне освітлення. Це дозволяє внести творчий елемент у розробку освітлювальних рішень та додати "родзинку" до проекту.
Галогенові лампи – це незмінно яскраве світло, прекрасна передача кольорів, що забезпечує красиві "соковиті" відтінки і можливість створення будь-яких світлових ефектів. Освітлені світлом галогенної лампи предмети зі скла, кришталю та металу блищатимуть яскравіше та цікавіше.
Купляйте люстру у нашому інтернет магазині і ви отримаєте комплект лампочок у подарунок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром матовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Овал |
| Датчик руху | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 2000 г |
- Ціна: 6 255 ₴
- В наявності
- Код: 0353
Люстра стельова Lis Net 0353 павук
6 255 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


