


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова герметична кнопка до дверного дзвінка Zamel сіра до 100м (PDH-227)
Особливості:
- для роботи з бездротовим дверним дзвінком BULIK та іншими продуктами СЕРІЇ X,
- пристосовані для роботи в складних та змінних погодних умовах (наприклад, біля воріт),
- має оптичну сигналізацію роботи
- дальність дії на відкритому просторі: 100 m (для дзвінка BULIK), 150 m (для драйвера дзвінка СКАУТ)
- вікно для напису номера квартири (будинку)
- колір сірий, сріблястий
- ступінь захисту кнопки IP44
- живлення від батарейок LRV-08
- живлення від кнопок 12 В постійного струму
Зазначений радіус дії стосується відкритого простору, тобто ідеальних умов без перешкод. Якщо між приймачем і передавачем перебувають перешкоди, слід передбачати зменшення дальності дії, відповідно, для: дерева та гіпсу від 5 до 20%, цегли-від 20 до 40%, армованого бетону від 40 до 80%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zamel |
| Країна виробник | Польща |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Чорний |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | дистанційна |
| радіус дії | 100 м |
| під"єднання до мережі | безпровідна |
| серія | BULIK |
- Ціна: 330 ₴
- В наявності
- Код: Zamel PDH-227
Бездротова герметична кнопка до дверного дзвінка Zamel сіра до 100м (PDH-227)
330 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


