

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Lis 0722 Kalla стельова
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 г |
| Висота | 550 см |
| Діаметр | 500 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| особливості каркасу | кований |
| особливості плафона | ручна робота |
| Тип виробу | Світильник |
| Тип люстри | Підвісна |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Площа освітлення | 15 кв. м |
| Матеріал виготовлення освітлювального приладу | Латунь |
- Ціна: 5 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0722
Люстра Lis 0722 Kalla стельова
5 600 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


