
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Lis Kleopatra 0264 хром
Зверніть увагу на плафони в цій колекції освітлювальних приладів - вони бездоганні по красі, сучасності та надійності.
Колекція Kleopatra фабрики Lis - це вишукано, cтильно та сучасно.
В нашому інтернет-магазині представлені настільні лампи, торшери та стельові світильники з даної серії.
Ми гарантуємо безкоштовну, безпечну доставку по Україні і лояльні ціни постійним покупцям.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Муранське скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Діаметр | 32 мм |
- Ціна: 3 888 ₴
- В наявності
- Код: 0264
Настільна лампа Lis Kleopatra 0264 хром
3 888 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


