

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Szpak підвісна
з елементами натурального дерева (світлий)
Пропонуємо купити класичний підвісний світильник 2195 фірми Szpak.
Відмінна якість , помірні ціни ,вироби виготовлено з використанням новітніх технологій .
Матеріали вироби : каркас -метал ,дерево ,
плафони-без плафонів ,
колір дерева: сосна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класицизм |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 3 г |
| Основні | |
| Тип люстри | Підвісна |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Площа освітлення | 15 кв. м |
| Матеріал виготовлення освітлювального приладу | Деревина, Сталь |
| Покриття | Фарбування |
| Тип виробу | Світильник |
- Ціна: 3 320 ₴
- В наявності
- Код: 2195
Люстра Szpak підвісна з елементами натурального дерева (світлий)
3 320 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


