
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний Szpak Belka 2196
Представляємо класичний підвісний світильник 2196 фірми Szpak(Польща).
Відмінна якість, помірні ціни, вироби виготовлено з використанням новітніх технологій.
Каркас 2196 виготовлений з металу і декорований натуральним деревом,без плафонів(джерело світла лампи у вигляді свічок ).
В наявності 2196 колір дерева :венге та сосна.
Кріпиться світильник на гак.
Висота світильника регулюється .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 г |
| Довжина | 650 см |
| Ширина | 400 см |
| Висота | 550 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Світильник |
| Тип люстри | Підвісна |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Площа освітлення | 16 кв. м |
| Матеріал виготовлення освітлювального приладу | Деревина, Сталь |
| Покриття | Бронза |
- Ціна: 2 980 ₴
- В наявності
- Код: 2196
Світильник підвісний Szpak Belka 2196 штурвал
2 980 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


