

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра для будинку стильна Szpak
Пропонуємо придбати красивий підвісний світильник 2155 фірми Szpak польського виробника. Відмінна якість, помірні ціни. Незважаючи на невеликі розміри і завдяки великій кількості ламп( 6 ) на стандартний патрон Е14, люстра 2155 дає багато світла.
Матеріали виробу: каркас-метал; плафони-якісне скло.
Кріплення -гак.
Висота світильника 55-75 см (регулюється).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий, Зелений |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Бежевий, Білий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Квітка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 см |
| Висота | 75 см |
| Вага | 4000 г |
| Діаметр стельової чаші | 90 см |
- Ціна: 3 100 ₴
- В наявності
- Код: 2155
Люстра для будинку стильна Szpak
3 100 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


