


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінно-стельовий Szpak 2008 6 ламп
Красивий світильник польського виробника Szpak 2008 відрізняється гарною якістю та оригінальним дизайном.
Каркас Szpak 2008 виготовлений з міцного металу, плафони з якісного скла.
Колірна гама бежево-теракотовий (оранжевий).
Замовляйте Szpak 2008 в нашому інтернет магазині elitsvitlo.com.ua/ua .
Вдалих вам придбань !
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Помаранчевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Бежевий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Овал |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 см |
| Ширина | 500 см |
| Висота | 250 см |
| Вага | 4000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | False |
- Ціна: 3 100 ₴
- В наявності
- Код: 2008
Світильник стельовий Szpak 2008 6 ламп бежевий
3 100 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


