


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінно-стельовий Szpak 2007 беж
Красивий світильник польського виробника Szpak 2007 відрізняється гарною якістю та оригінальним дизайном.
Каркас Szpak 2007 виготовлений з міцного металу, плафони з якісного скла.
Колірна гама бежево-теракотовий (оранжевий).
Замовляйте Szpak 2007 в нашому інтернет магазині elitsvitlo.com.ua/ua .
Вдалих вам придбань !
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3000 г |
| Висота | 250 см |
| Ширина | 500 см |
| Довжина | 800 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Szpak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Форма | Овал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір | Бежевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Датчик руху | Ні |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий, Помаранчевий |
| Колір плафона | Бежевий |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
- Ціна: 1 980 ₴
- В наявності
- Код: 2007
Світильник стельовий Szpak 2007 4 лампи беж
1 980 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


