


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра підвісна Orzel OW50/S
Пропонуємо класичний світильник відомої польської фірми Orzel OW50/S з кришталевими плафонами ручного огранювання.
Відмінна якість і помірні ціни, декоративні елементи у формі птиці плюс красиві з блиском плафони доповнять інтер'єр вашого залу, передпокою, кабінету та ін.
- кількість ламп 5+2
- висота виробу регульована 60-80 см
- діаметр 65 см
- стандартний патрон Е27.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Бароко |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір плафона | Прозорий, Білий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Куля |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 80 см |
| Вага | 6000 г |
| Діаметр стельової чаші | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| особливості плафона | ручна огранка |
- Ціна: 16 880 ₴



