
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cвітильник Szpak 6219/4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 76 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 18 см |
- Ціна: 2 880 ₴



