

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний Euro Elzett Europortal вузькопрофільний під циліндр
Характеристики:
- для дерев'яних дверей
- для металевих дверей
- для металопластикових дверей
- для хвіртки
- Backset (мм) 35
- виробник Euro-Elzett
- країна виробник Угорщина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euro-Elzett |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь |
| Колір замку | Сатин |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 35 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 330 ₴
- Під замовлення
- Код: 20801у
Відправка з 16 квітня 2026Замок врізний Euro Elzett Europortal вузькопрофільний під циліндр
330 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


