
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cвітильник Nowodvorski 4148 Lima
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 81 см |
| Висота | 60 см |
- Ціна: 10 850 ₴
- В наявності
- Код: 4148
Cвітильник Nowodvorski 4148 Lima
10 850 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


