


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова Szpak 2116
натуральне дерево
Якість, лояльні ціни, вироби виготовлені з використанням новітніх технологій.
Каркас люстри Szpak 2116 виготовлений з металу і декорований натуральним деревом ,
Плафони Szpak 2116 з добротного декорованого скла у вигляді структури дерева .
Світильник Szpak 2116 нараховує 5 ламп на стандартний цоколь Е14 , що дає можливість змінювати лампи .
Завдяки невисокому каркасу чудово підійде в приміщення з висотою від 2,3 м і вище.
Колір каркасу венге, плафонів - бежевий .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Зелений, Венге |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Бежевий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Овал |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 600 см |
| Висота | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| форма каркасу | асиметрія |
| особливості декору | натуральне дерево |
- Ціна: 4 450 ₴
- В наявності
- Код: 2116
Люстра стельова Szpak 2116 натуральне дерево
4 450 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


