
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий Szpak 1730 Koszyk
Пропонуємо гарний класичний світильник 1730 польського виробника Szpak.
Якість, помірні ціни, вироби виготовлені з використанням новітніх технологій.
Каркас Szpak 1730 виготовлений з міцного металу, плафони з якісного скла.
Колірна гамма: золотисто-бежевий, теракотовий (помаранчевий), смарагдово зелений.
Завдяки невисокому каркасу чудово підійде до приміщень заввишки від 2,50 м .
Кріпиться люстра на гак.
Замовляйте Szpak 1730 в нашому інтернет магазині elitsvitlo.com.ua/ua .
Вдалих вам покупок!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4000 г |
| Висота | 500 см |
| Діаметр | 650 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Szpak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Флористика |
| Колір | Бежевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий, Зелений, Помаранчевий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Овал |
- Ціна: 3 788 ₴
- В наявності
- Код: 1730.5
Світильник стельовий Szpak 1730 Koszyk 6 ламп
3 788 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


