
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 223/6/021
Модерн кришталеві люстри користуються високою популярністю в елітних будинках, адже виконані найталановитішими чеським майстрами.
В нашому інтернет магазині https://elitsvitlo.com.ua, найширший вибір елітних люстр в стилі модерн для кухні , спальні чи вітальні від відомого виробника Еlite Bohemia.
Купити світильник модерн просто, залишіть заявку на нашому сайті і менеджер інтернет- магазину з вами звяжеться в найкоротші терміни.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | латунь, кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 680 см |
| Висота | 480 см |
| Вага | 5000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кава з молоком |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 28 100 ₴
- В наявності
- Код: L 223/6/021
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 223/6/021
28 100 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


