
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 200/18/02
Компанія Elite Bohemia одна з кращих і успішних в Чехії.
Чеські майстри створюють прекрасні моделі кришталевих люстр, які відрізняються не тільки привабливим зовнішнім вигляд, але і перевіреним якістю.
Вироби компанії характеризуються прекрасним дизайном і високою надійністю.
Зверніть увагу на цю дорогу люстра яка додасть будь-якому приміщенню неймовірне сяйво та красу і затишок.
Інтернет-магазин здійснює доставку по Києву і всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 18 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | латунь, кришталь |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 90 см |
| Висота | 105 см |
| Вага | 16600 г |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 99 500 ₴
- В наявності
- Код: L 200/18/02
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 200/18/02
99 500 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


