


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Kemar Karkara II K/B
Компанія Kemar(Польща) пропонує ексклюзивний світильник ручної роботи від дизайнера Kemar.
Настільна лампа Kemar Karkara II K/B Ідеально підійде в приміщення в стилі класика, арт-деко, флористика.
Каркас лампи вилитий з латуні, плафон -вітражне скло(мушля).
Висота виробу 52 см.
Настільна лампа Kemar Karkara II K/B чудовий та неповторний подарунок для близької людини.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Тіффані |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза, Коричневий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Kemar |
| Країна виробник | Польща |
| Колірна температура | 3000К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр | 41 мм |
- Ціна: 12 200 ₴
- В наявності
- Код: Karkara II K/B
Настільна лампа із латуні Kemar Karkara II K/B
12 200 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


