

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Kemar Kallado KL/8/AК
Світильник Kemar Kallado KL/8/AK ідеально підійде для інтер'єру в стилі модерн.
Cтильний, повітряний, оригінальний, практичний, Kemar Kallado KL/8/AK виготовлений з наступних матеріалів: тканина, метал.
Висота виробу 55 см, ширина 70 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Kemar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Бежевий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Горщик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 55 см |
- Ціна: 9 800 ₴



