
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра кована стельова Lis Alisja 0935
Надзвичайно красива кована люстра Alicja 0935 виробника Lis (Польща) з одним великим плафоном і шістьма меншими плафонами.
Колір плафона бежевий декор.
Текстура плафона своїм виглядом нагадує натуральне дерево у розрізі.
Каркас кований, декорований кованою квіткою.
Колір каркасу світлий дуб
Люстра Lis Alisja 0935, країна виробник Польща, розрахована для великих та невисоких приміщень
Розмір:
-діаметр 80 см,
-висота 30 см,
Кількість лампочок –8 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 см |
| Діаметр | 800 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Люстра |
| Тип люстри | Стельова |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Площа освітлення | 30 кв. м |
- Ціна: 9 955 ₴
- В наявності
- Код: 0935
Люстра кована стельова Lis Alisja 0935
9 955 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


