
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна люстра в дитячу
Люстра в стилі кітч ,модна ,незвичайна.
Стиль кітч тим і хороший ,що доступний кожному,це навіть бунтарський стиль,не потрібно володіти якимсь особливим смаком або багажем дизайнерського досвіду.
Кітч -це поєднання з не поєднується.Представляємо вашій увазі насолодитися оригінальністю цієї моделі .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Кітч |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Бежевий, Рожевий |
| Тип кріплення | Планка |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 1500 г |
| Діаметр стельової чаші | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма плафона | перець |
- Ціна: 2 895 ₴



