




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Колір | Прозорий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 см |
| Висота | 35 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
- Ціна: 14 490 ₴
- В наявності
- Код: L 132/5/021
Кришталева люстра Еlite Bohemia L 132/5/021
14 490 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


