


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хрустальная люстра Еlite Bohemia L 740/15/05 N
Оригінальна класична люстра з підвісками Spectra Swarovski доповнить оригінальним сяйвом ваш інтер'єр дому.
Компанія Elite Bohemia виготовляє вироби високої якості за доступною ціною.
Діаметр люстри 60 см висота 75-110 см, люстру рекомендовано розміщувати в залі чи в приміщенні з високою стелею.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Кількість джерел світла | 15 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Матеріал каркасу | латунь, Метал |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 75 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 68 800 ₴
- В наявності
- Код: L 740/15/05 N
Хрустальная люстра Еlite Bohemia L 740/15/05 N
68 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


