



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра Elite Bohemia L 209/6/09 mat
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6600 г |
| Висота | 39 см |
| Діаметр | 58 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 29 178 ₴
- В наявності
- Код: L 209/6/09 N mat
Кришталева люстра Elite Bohemia L 209/6/09 mat
29 178 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


