


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративні точкові світильники Stellare 1493-1G рози порцеляна
Декоративні врізні світильники Stellare 1493-1G можна використовувати як основне, і як додаткове освітлення.
Порцелянова частина корпусу світильника молочного кольору із золотистою обробкою.
Світильники Stellare 1493-1G призначені для змінної лампочки MR 16, цоколь G 6.35.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Діаметр врізного отвору | 55 мм |
| Основні | |
| Виробник | Stellare |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір | Золотистий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | G6.35 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кераміка |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 1 105 ₴
- В наявності
- Код: 1493-1G
Декоративні точкові світильники Stellare 1493-1G рози порцеляна
1 105 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


