




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручки для розсувних дверей MIS
Польща
Ручки для розсувних дверей MIS – це втоплені біля полотна ручки (без замка).
Дані ручки не мають функції замикання, служать виключно для відчинення та закривання дверей.
Характеристики :
- матеріал - метал
- покриття - емаль
- колір - білий
- потайне кріплення
- виробник MIS
- країна виробник - Польща
Ціна за комплект (2шт).
Увага! Дані комплекти ручок (білого кольору) в наявності мають два види кріплень: цвяхи або шурупи.Уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ручки | Ручка-купе |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Нержавіючий метал |
| Вага | 0.4 кг |
| Спосіб установки | Накладний |
| Призначення ручки | Дверна |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Колір | Білий |
| Призначення дверної ручки | Для розсувних дверей |
| Механізм дії ручки | Стаціонарна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація | |
| Наявність замку | Ні |
| Кількість ручок | 2 |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 38 мм |
| Висота розетки/планки | 115 мм |
| додаткові | |
| глибина врізання | 10 мм |
- Ціна: 180 ₴/комплект
- В наявності
- Код: MIS 02
Ручки для розсувних дверей MIS Польща
180 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



