

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач SZAFIR 524-010-00 з одним важелем, який рухається вгору/вниз і вправо/ліворуч, регулюючи тиск і температуру води. Це найбільш зручний у використанні змішувач і відрізняється високою якістю.
Змішувач SZAFIR 524-010-00 з підключенням G1/2 для душового шланга і оснащений зворотним клапаном.
Основні характеристики:
- литий корпус
- виготовлений з латуні
- механізм - керамічний одноважільний кран Ø35
- настінний монтаж
- витрати води (л/хв): 18
- робочий тиск (атм.): 3
- температура води [°C] максимальна: ≤90
- плавний хід важеля
- аератор
- ексцентрики (мм): 150±20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KFA Armatura |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 18 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 2.5 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Приєднувальний розмір | 1 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 4 800 ₴
- В наявності
- Код: 51574
Змішувач для ванни KFA SZAFIR одноважільний (524-010-00)
4 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


