

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова Hesmo 26949
Лаконічна та стильна люстра у флористичному стилі доповнить інтер'єр кімнати з низькою стелею. Відмінно буде виглядати в інтер'єрі, де є декор венеціанка, натяжні стелі або квітковий принт.
Колір каркаса люстри прикрашений зеленим(не яскавим) листям із елементами матового золота.
Колір плафона – білий.
Всі деталі Hesmo – це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною та довговічною.
У нашому інтернет-магазині представлені люстри, бра Hesmo
Ми доставляємо замовлення на всій території України.
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Донецька область, Миколаїв, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Луцьк, Рівне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Зелений |
| Колір арматури (підстави) | Зелений, Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 760 см |
| Висота | 240 см |
| Вага | 6000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 11 055 ₴



