Новинка






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сифон для раковини гофра 6/4 D
з металевою гайкою
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Виробник | Alca |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 75 мм |
| Колір | Білий |
| Монтаж | Прихований |
| Діаметр зливу | 40 мм |
| Призначення сифона | Для умивальника, Для кухонної мийки, Для біде |
| Тип сифона | Гофрований |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь/пластик |
| Максимальна температура робочого середовища | 80 град. |
| Комплектація | |
| Гофрована труба | Так |
| З'єднувальні гайки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний злив | Так |
- Ціна: 77 ₴
- В наявності
- Код: 30511
Сифон для раковини гофра 6/4 D з металевою гайкою
77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


