


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Szpak Airon 1885 беж
Неймовірно красива люстра Airon 1885 виконана в бежевому відтінку .
Плафон склянний , молочно-бежевий з мармуровими розводами , зроблений у формі листочка .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Бежевий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Овальна |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 3000 г |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| особливості плафона | форма листка |
| особливості | |
| колір плафона | бежевий з розводами під мармур |
| колір каркасу | молочний матовий |
- Ціна: 4 250 ₴



