

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точкові світильники BRILUM M-30 колір бронза
За допомогою точкових світильників BRILUM M-30 можна зробити зі звичайної стелі справжнє зіркове небо.
При правильному розміщенні світильника ви можете освітити як окремі ділянки приміщення ,так і підсвічування елементів декору кілька світлових зон.
Точкові світильники BRILUM M-30 мають невеликі розміри , для кращого ефекту монтують декілька.
Джерелом світла BRILUM M-30 є одна галогенна капсульна лампа з цоколем G4.
Може працювати від мережі : 220 вольт , 12 вольт (через транформатор)
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | BRILUM |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр врізного отвору | 20 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 99 ₴
- В наявності
- Код: BRILUM M-30
Точкові світильники BRILUM M-30 колір бронза Польща
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


