
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Elite Bohemia L 747/1/05 N водоспад
Класичні кришталеві люстри завжди стильні та сучасні.
Створіть свій інтер'єр в домі разом з Elite Bohemia!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 см |
| Діаметр | 170 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Різні кольори |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | латунь, кришталь, Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 11 888 ₴
- В наявності
- Код: L 747/1/05 N
Люстра Elite Bohemia L 747/1/05 N водоспад
11 888 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


