




Люстра кришталева смальта Еlite Bohemia L 522/8/31
Люстра з художнім розписом ідеально прикрасить Ваш будинок розкішшю, декоративні елементи з прозорого білого кришталю, освіжать ваш елітний будинок.
Інтернет-магазин «ЕlitSvitlo» пропонує шикарні моделі кришталевих люстр з колекції з художнім розписом смальта від відомого виробника Еlite Bohemia за доступними цінами. У нас Ви можете купити кришталеві люстри c художнім розписом сучасних дизайнів.
Кришталеві світильники з художнім розписом Еlite Bohemia відразу ж привертають увагою завдяки своєму багатому стильному дизайну. Моделі виконані з якісних матеріалів, що забезпечує довговічну роботу і надійність. Такі кришталеві люстри з художнім розписом можна використовувати для інтер'єру не тільки вітальні, але і кабінету, вашої кухні і спальні.
Освітлювальних прилади цієї колекції створюються в Чехії кращими майстрами. В основі декору гармоніює чудовий кришталь. Це унікальна справжня розкіш в чистоті богемського кришталю і блиску кольорового кришталю.
Купити кришталеву люстру з художнім розписом смальта Еlite Bohemia за вигідною вартості Ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину.
Наші дизайнери проконсультують звертайтеся за телефоном 098-498-15-88.
Створіть інтер'єр в своєму будинку разом з Elite Bohemia!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Форма плафона | Чашка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 61 см |
| Вага | 8200 г |
| Висота | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 56 222 ₴
- В наявності
- Код: L 522/8/31 white
Люстра кришталева смальта Еlite Bohemia L 522/8/31
56 222 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53







