
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чеська люстра Еlite Bohemia L 100/3/02
Кришталева люстра в сучасному стилі з Чехії. Каркас виготовлений в золотистому кольорі та підвіски з кришталю створюють унікальний дизайн.
Купити кришталеву люстру з Чехії по лояльній ціні можна в нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Elite Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Золотистий, Прозорий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 12 777 ₴
- В наявності
- Код: L 100/3/02
Чеська люстра Еlite Bohemia L 100/3/02
12 777 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


