


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Artglass Brigita 149.88+4.3
Класична кришталева люстра ідеально прикрасить інтер'єр вашого дому, завдяки неповторній красі кришталю приміщення наповнюється яскравим і чарівним сяйвом.
Купити кришталевий світильник дуже легко, зателефонуйте на номер 098-498-15-88 або просто залишіть свої координати на сall back hunter і ми з вами звяжемося в найкоротші терміни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Artglass |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 32 500 ₴
- В наявності
- Код: 149.88+4.3
Люстра Artglass Brigita 149.88+4.3
32 500 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


