Відмінна ціна




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Nowodvorski 1083 Geo Bambus
Підвісний світильник Nowodvorski 1083 Geo Bambus – прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього використання зокрема коридору, виготовлений компанією Nowodvorski (Польща).
Підвісний світильник – освітлювальний прилад, в основі якого використовується натуральне дерево, в плафоні – тканина. Колір основи бежевий відмінно гармонує з відтінком того ж кольору, в якому виконаний плафон.
Світильник має показник захисту від пилу та вологи IP20. Він захищений від свідомого контакту з руками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Бежевий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Квадратна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 1 880 ₴
- В наявності
- Код: 1083
Підвісний світильник Nowodvorski 1083 Geo Bambus
1 880 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


