
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Nowodvorski 1706 Ania
Кований світильник з одним великим декоративним плафоном 1706 Ania відомого виробника
Nowodvorski(Польща) привертає увагу своїм неповторним дизайном та лояльною ціною.
Плафон ручної роботи діаметром 45 см у вигляді квітки та масивний кований каркас - видимий акцент в інтер"єрі зали,спальні,дитячої кімнати,коридору ,тощо.
Мінімальна висота світильника 60 см .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Мідь, Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Бежевий, Прозорий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Квітка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Квітка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 3000 г |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькi характеристики | |
| особливості каркасу | кований |
| особливості плафона | скло ручної роботи |
- Ціна: 4 350 ₴
- В наявності
- Код: 1706
Підвісний світильник Nowodvorski 1706 Ania
4 350 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


