
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник NOWODVORSKI Lili 1730
Настінний світильник NOWODVORSKI Lili 1730 – створений для дитячої кімнати, яка зробить кімнату ще затишніше і яскравіше.
Світильник виконаний з пластика, металу і дерева.
Цей світильник зможе зберегти казковість дитячої кімнати і стане кращою прикрасою.
Для роботи такого світильника знадобиться лампа з цоколем Е14 з потужністю до 40 Вт.
Доставляємо по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бра/Світильник настінний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 1 250 ₴
- В наявності
- Код: 1730
Настінний світильник NOWODVORSKI Lili 1730
1 250 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


