

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Nowodvorski Quadro Bambus 1536
3d ефект
Підвісний світильник Nowodvorski Quadro Bambus 1536 складається з каркасу ,двох напівкруглих плафонів зі скла прямокутної форми та дерев"яного обрамленя по середині.
Плафон декорований малюнком(гілки бамбукового дерева), в процесі створення якого застосована трьохвимірна графіка .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Бежевий, Білий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 200 ₴
- В наявності
- Код: 1536
Підвісний світильник Nowodvorski Quadro Bambus 1536 3d эфект
2 200 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


