

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всі деталі світильників Nowodvorski– це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною і довговічною.
Виробляються ці товари тільки з екологічно чистих матеріалів на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Nowodvorski можна і в Україні.
У нашому інтернет-магазині представлені люстри, торшери, бра, точкові світильники Nowodvorski. Ми доставляємо замовлення по всій території України Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Донецька область, Миколаїв, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Луцьк, Рівне.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Бра/Світильник настінний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 750 мм |
- Ціна: 2 550 ₴
- В наявності
- Код: 4075
Світильник Nowodvorski 4075 Sheep для дитячої кімнати
2 550 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


