
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спот Nowodvorski 1740 Lili Red
Сучасні, стильні високотехнологічні люстри Nowodvorski,з високою якістю виконання і демократичною вартістю.
Всі деталі світильників Nowodvorski– це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною і довговічною. Виробляються ці товари тільки на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Nowodvorski можна і в Україні.
У нашому інтернет-магазині представлені люстри, торшери, бра, точкові світильники Nowodvorski
Ми доставляємо замовлення по всій території України
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Донецька область, Миколаїв, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Луцьк, Рівне.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Вага | 700 г |
- Ціна: 2 555 ₴



