
Бра Nowodvorski 1766 Nadia Brown
Бра Nowodvorski 1766 Nadia Brown – прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього використання, виготовлений компанією Nowodvorski (Польща).
Світильники серії Nadia Brown стануть відмінним дизайнерським акцентом в інтер'єрі.
Сучасні, стильні високотехнологічні люстри Nowodvorski,з високою якістю виконання і демократичною вартістю.
Всі деталі світильників Nowodvorski– це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною і довговічною. Виробляються ці товари тільки на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Nowodvorski можна і в Україні.
У нашому інтернет-магазині представлені люстри, торшери, бра, точкові світильники Nowodvorski
Ми доставляємо замовлення по всій території України
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Донецька область, Миколаїв, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Луцьк, Рівне.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 0.6 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
| Користувацькi характеристики | |
| особливості декору | кований |
- Ціна: 980 ₴
- В наявності
- Код: 1766
Бра Nowodvorski 1766 Nadia Brown коричневий
980 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53



