

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий світильник 1304 Blue відомого полльського виробника Nowodvorski з мозаїчними вставками синього кольору.
Дизайнери часто прибігають до використання таких елементів освітлення в інтер"єрах.
Настінні світильники мають стильне та сучасне оформлення, завдяки універсальному дизайну їх можна розмістити в будь-якій кімнаті дому чи іншого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Синій |
| Колір арматури (підстави) | Сталь, Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Вага | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання |
| особливості декору | мозаїка |
| Тип виробу | плафон |
- Ціна: 1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1304
Настінний світильник Nowodvorski 1304 Blue (синій)
1 200 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


