Новинка




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева Люстра підвісна 2533 Szpak
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.5 г |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 24 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Szpak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Спрямоване світло | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 6 330 ₴
- В наявності
- Код: 2533
Кришталева Люстра підвісна 2533 Szpak
6 330 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


