

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Kemar Kallado KL/3/ BK/G
Стильна люстра Kallado KL/3/ BK/G від польського виробника Kemar виконана в стилі неокласика .
Кований каркас , склянні плафони бежевого кольору створять комфорт у вашій оселі .
Плафони декоровані вкрапленнями бурштинового кольору.
Висота люстри 43 см , це дозволяє кріпити люстру в приміщеннях з низькими стелями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Kemar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Бежевий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Горщик |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 см |
| Висота | 43 см |
| Вага | 1500 г |
| Діаметр стельової чаші | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| особливості освітлення | вгору |
| каркас | кований |
| плафони декор | кришталики бурштинового кольору |
- Ціна: 4 300 ₴
- В наявності
- Код: KL/3/ BK/G
Люстра Kemar Kallado KL/3/ BK/G
4 300 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


