

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра з абажурами Kemar Kallado KL/5/AZ
Стильна кована люстра Kemar Kallado KL/5/AZ ідеально підходить на низькі стелі , адже висота від стелі її становить 45 см .
Абажури виготовлені з текстилю , тому люстра виглядає повітряною і створює в приміщенні відчуття комфорту .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза, Мідь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Kemar |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Трапеція |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 71 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 2000 г |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
- Ціна: 6 699 ₴
- В наявності
- Код: KL/5/AZ
Люстра з абажурами Kemar Kallado KL/5/AZ
6 699 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


